„Zimna Nawigacja” – Poznań, 31.03.2019 r.


31 marca w Poznaniu odbyła się kolejna, już druga runda NSMP organizowana przez Automobilklub Wielkopolski. Nasz klub reprezentowała załoga w składzie Bartek Hyrja i Maciek Krzewski.
Rajd składał się z 3 odcinków jazdy nawigacyjnej, dwóch bardzo prostych i przyjemnych, można wręcz powiedzieć szkoleniowych, i jednego konkretnego nawigacyjnego 😊. Jak zwykle w Poznaniu, zawodnicy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w trakcie prób sprawnościowych na Torze Poznań. Nieobecni niech żałują 😊. Całość odbyła się przy pięknej pogodzie, w bardzo miłej i przyjacielskiej atmosferze. Przy tej okazji dziękujemy organizatorom Krzysztofowi i Basi oraz całej ekipie za świetną imprezę.
Nasza załoga zajęła w klasyfikacji NSMP 3 miejsce. W klasyfikacji Popularnych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Poznańskiego udało się wywalczyć 1 miejsce.
Udział załogi współfinansowany ze środków Gminy Mysłowice.