Zawody kartingowe „Skarbek”


W ubiegłą niedzielę, 25.11, odbyła się kolejna runda organizowanych przez Automobilklub Mysłowicki amatorskich rozgrywek kartingowych pod nazwą “Skarbek”. Mimo że to już przedostatnie spotkanie, nie zwalniamy tempa. Czasy wykręcone przez zawodników na torze były wyjątkowo imponujące – padło kilka życiówek. Najszybszy na torze był tym razem Kamil Karczmarczyk, który „zszedł” poniżej 36 sekund. W przerwie na tankowanie uhonorowani zostali najlepsi kierowcy październikowej rundy. Miło nam poinformować, że na drugim miejscu stanął nasz reprezentant, Mateusz Krzewski.
Miejsca zawodników Automobilklubu Mysłowickiego w rundzie listopadowej:

III – Mateusz Krzewski
VII – Grzegorz Wojdała
IX – Bartek Hyrja
XVI – Marcin Lutek
XXII – Tomasz Czempas
XXIV – Bartosz Bątorek (debiut!)

W tym roku została nam jeszcze jedna runda, więc klasyfikacja końcowa może jeszcze ulec zmianom. Trzymamy kciuki za naszych zawodników.