ZAWODY KARTINGOWE – SKARBEK


18.03.2018 już po raz drugi amatorzy gokartów spotkali się na bytomskim torze S-Kart, by wyłonić spośród siebie zwycięzcę rundy i zawalczyć o punkty w klasyfikacjach. Tym razem pogoda znowu nas nie rozpieszczała i na torze było po prostu…zimno. Na szczęście emocje i adrenalina szybko rozgrzały naszych startujących. Zawodnicy z ramienia naszego klubu zajęli odpowiednio:

Bartek Hyrja – VI miejsce
Grzegorz Wojdała – VIII miejsce
Marcin Lutek – XIV miejsce
Marcin Sobczyk – XV miejsce
Mateusz Krzewski – XVIII miejsce
Szymon Ziemiek – XXX miejsce
Tomek Czempas – XXXVI miejsce

Następna runda, która zostanie rozegrana pod koniec kwietnia, będzie wyjątkowa – tor „S-kart” zostanie ułożony w zupełnie innej konfiguracji co sprawi, że nawet najlepsi będą musieli się go nauczyć „od nowa”. Ta zmiana może poważnie wpłynąć na tabelę końcową!
Przypominamy – po kwietniowych zmaganiach zawodnicy zostaną podzieleni na dwie ligi i zaczną się jeszcze ostrzejsze zmagania.
Relacja: M. Wojtkowiak