Turniej Pierwszej Pomocy „Młody Ratownik”


14 maja w Szkole Podstawowej nr 16 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jerzego Chromika odbyła się 18 (!!!) edycja Turnieju Pierwszej Pomocy „Młody Ratownik”. Wzorem ubiegłych lat Partnerem przedsięwzięcia był Automobilklub Mysłowicki. W rywalizacji udział wzięło 11 drużyn z mysłowickich szkół podstawowych. Uczestnicy mieli za zadanie wykazać się wiedzą teoretyczną podczas testu oraz pod okiem ratownika medycznego Anny Stec zmierzyli się z zadaniami praktycznymi.
Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 13
Drugie miejsce – Szkoła Podstawowa nr 17
Trzecie miejsce – Szkoła Podstawowa nr 16

Zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY !!!