Odeszła H. Koza


Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci

Pani Heleny Koza

wieloletniego członka Automobilklubu Mysłowickiego,
współzałożycielki Klubu i sekcji caravaningowej Jawor,
kobiety wielkiego zaangażowania zawodowego i społecznego.

O uroczystościach pogrzebowych powiadomimy w terminie późniejszym.

Helena Koza urodziła się 10 czerwca 1949 w Siemianowicach. Od 1980 roku była członkiem naszego stowarzyszenia. Była również członkiem założycielem Klubu. W 1983 roku rozpoczęła swoją wielką przygodę z caravaningiem współtworząc sekcję Jawor. Uczestniczyła w ponad setce ogólnopolskich zlotów caravaningowych.
Na co dzień była bardzo pogodna, pełna radości życia, tworzyła ciepły klimat wokół siebie i zjednywała sobie przyjaciół. Przez całe swoje życie była życzliwa, przyjazna i pomocna ludziom. Nigdy nikogo nie pozostawiła bez pomocy i wychodziła naprzeciw problemom.

Pogrążeni w smutku i żalu członkowie Automobilklubu Mysłowickiego.