Świetny wynik w rajdzie WŁÓCZYKIJ 2021


W dniach 19 i 20 listopada została rozegrana w Łodzi pierwsza edycja rajdu WŁÓCZYKIJ 😊😊😊 (mamy nadzieję że nie ostatnia 😊 ). Rajd został rozegrany jako 9 i 10 runda Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Polski 2021  oraz 6 i 7 runda Turystycznych Motorowych Mistrzostw Polski 2021. Załogi naszego klubu odniosły WSPANIAŁY SUKCES WYGRYWAJĄC OBYDWIE KALSYFIKACJE 😊 😊😊. W klasyfikacji TMMP zwyciężyła załoga Klaudia Porszke-Kryg i Wojciech Kryg. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w tym sezonie nadal można ich określać jako debiutantów. Mamy nadzieję że w przyszłym sezonie nie będzie gorzej 😊. W klasyfikacji Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Polski zwyciężyła załoga Mateusz i Maciej Krzewscy (określana przez niektórych „zawodowcami” 😊). Były to ostatnie eliminacje Mistrzostw Polski w tym sezonie i odniesione sukcesy pozwoliły na uzyskanie wspaniałych wyników w tym trudnym covidowym czasie. W klasyfikacji końcowej TMMP załoga Klaudia Porszke-Kryg i Wojciech Kryg zajęli 3 miejsce. Jak na „debiutantów” to oby tak dalej 😊. W klasyfikacji końcowej NSMP Maciej Krzewski zajął 2 miejsce w klasyfikacji kierowców. Nie było łatwo ale jeżdżąc na zmianę z takimi pilotami (Monika Jaworska i Mateusz Krzewski) daliśmy radę 😊. Włóczykij 2021 został rozegrany w mieście Łodzi 😊. Trasa wymagająca ale bardzo ciekawa, pozwoliła nam zapoznać się z bardzo ciekawym miastem. Co prawda drogi „trochę dziurawe” ale należy zauważyć wiele wspaniale odnowionych obiektów architektonicznych. Liczymy na powtórkę w przyszłym sezonie.
Relacja: Maciej Krzewski