The Central European Cup sezon 2017 zakończony


 

Z ogromną dumą i radością informujemy, że nasze załogi osiągnęły ogromny sukces:

  • I miejsce w klasyfikacji generalnej zajęła załoga Mateusz i Maciej Krzewscy
  • III miejsce w klasyfikacji generalnej zajęła załoga Michał Brzóska i Przemysław Hajduk.

To chyba pierwszy przypadek aby na podium stanęły dwie załogi z jednego Klubu 🙂

W klasyfikacji kierowców prób sprawności III miejsce zajął Przemysław Hajduk a VI Maciej Krzewski.

Oprócz tego załoga  Mateusz i Maciej Krzewscy zdobyła puchar przechodni Slavomila Rusińaka – nagrodę marzeń, która od 31 lat wędruje z ręki do ręki najlepszych nawigatorów 🙂  To ogromna radość być uwiecznionym z nazwiska na tym pucharze 🙂

W tym roku rozegrano 5 rund: pierwsza  Lucina -CZ, druga Prudnik – PL, trzecia Mysłowice – PL, czwarta Satu Mare – RO, piąta Spiska Bela – SK.

Wszystkie imprezy były świetnie zorganizowane i bardzo ciekawe. Dziękujemy wszystkim organizatorom za trud włożony w ich przygotowanie.

Na kilka słów komentarza zasługuje ostatnia runda w Spiskiej Beli.To trzeba zobaczyć!!! 🙂  W tym trzeba uczestniczyć!!! 🙂 Nocne etapy rozgrywane na drogach w obszarze Wysokich Tatr, przy bezchmurnym niebie i świecącym w pełni księżycu mogą się przyśnić 🙂 Kontakt z dziką przyrodą w postaci ogromnych jeleni i dzików też na długo pozostanie w pamięci. Chyba większość z nich wyszła z lasu aby powitać uczestników rajdu 🙂 Ciekawe próby sprawności na dwupoziomowych parkingach. Bardzo ciekawe i niezbyt trudne trasy, o czym świadczą uzyskane wyniki, to kolejny atut tej imprezy.

A o atmosferze wśród zawodników trudno coś napisać 🙂 Tam po prostu trzeba być, poczuć to i zobaczyć 🙂 Dziękujemy organizatorowi Petrowi Rusinakowi 🙂

Niedługo pojawi się kalendarz na przyszły rok. Zachęcamy i zapraszamy wszystkich do udziału w tym cyklu. Wspaniałe międzynarodowe towarzystwo, świetnie przygotowane trasy i możliwość zwiedzenia ciekawych miejsc. Sprawdźcie sami 🙂 Jak by ktoś twierdził,  że to trudne to zapraszamy do naszego klubu na szkolenia :)”

Maciej Krzewski