Po 6 latach przerwy powrócił Rajd Merkury


Relacja z imprezy Maciej Krzewski:
Nasz klub reprezentowała załoga w składzie Bartek Bątorek i Maciek Krzewski. To nie było proste zadanie. Bardzo ciekawa i niezwykle wymagająca trasa pozwoliła sprawdzić swoje umiejętności wszystkim załogom no i wszyscy dali się na coś złapać. Potem próby na torze Poznań – czysta adrenalina. Jak to zazwyczaj bywa, organizacja i atmosfera w Automobilklubie Wielkopolskim na najwyższym poziomie. Dziękujemy organizatorom za świetną imprezę. W naszej załodze mieliśmy debiutantkę Anię, która po raz pierwszy brała udział w rajdzie. Przeżyła i mamy nadzieję że się nie zniechęci – to jednak była eliminacja Mistrzostw Polski więc rajd niezwykle wymagający i trochę męczący. Świadczą o tym wyniki uzyskane przez załogi – szczególnie spóźnienia. Nasza załoga zajęła 3 miejsce co w tak doborowym towarzystwie należy uznać za duży sukces. Wszystkich sympatyków nawigacji zapraszamy na kolejne rajdy.