Ostravski Volant 2019 – 31.05-2.06.2019


Za nami pierwsza tegoroczna eliminacja Pucharu Europy Centralnej. Impreza została rozegrana w Ostravie i okolicy. Należy podkreślić, że wzięły w niej udział 32 załogi z Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii i Polski. Rozegrano również eliminacje Morawskiego Pucharu i Małego Morawskiego Pucharu. Trasa składała się z dwóch nocnych i dwóch dziennych odcinków, przygotowanych przez Martina Klasę. Zarówno trasę jak i organizację można określić jako wzorowe. Po prostu do Ostravy warto jeździć !!! Piękna pogoda, piękne widoki, super ciekawa trasa, i jak zwykle przyjacielska atmosfera. Przy okazji obchodziliśmy urodziny Alina Zaharie z ekipy rumuńskiej – jeszcze raz wszystkiego najlepszego 😊. Dla zawodników naszego Klubu był to bardzo udany weekend 😊
Maciek i Mateusz Krewscy zajęli 1 miejsce w Pucharze Europy i Małym Morawskim Pucharze, oraz 2 miejsce w Morawskim Pucharze. Mateusz zajął 1 miejsce w klasyfikacji prób SZ w Pucharze Europy i Pucharze Morawskim. Druga nasza załoga Monika Wojtkowiak i Marcin Lutek zajęła bardzo dobre 8 miejsce w Pucharze Europy.
Mamy nadzieję że kolejne eliminacje będą dla naszych załóg równie udane 😊.
Udział załóg współfinansowany ze środków Gminy Mysłowice.
https://aoscz.rajce.idnes.cz/Ostravsky_volant_2019_-_Stredoevropsky_pohar_Moravsky_pohar_Shell_cup