Nareszcie można się było spotkać i wystartować w rajdzie!


W niedzielę 30 maja 2021 r. w Kędzierzynie – Koźlu odbył się rajd Rally Gala, który stanowił 4 rundę Nawigacyjnych Mistrzostw Polski. Pomimo nadal obowiązujących obostrzeń można powiedzieć, że rajd był prawie „normalny”. Jak zwykle w Kędzierzynie trasa była perfekcyjnie przygotowana, bardzo ciekawa i przebiegała malowniczymi drogami wokół miasta. Dodatkowo przygotowano bardzo atrakcyjną próbę sprawności kierowania pojazdem, która pozwoliła się wykazać mistrzom kierownicy. Na zakończeniu imprezy w czasie rozmów pośród zawodników dało się odczuć wielką radość z powrotu na trasę rajdową. Nasz Klub reprezentowały 2 załogi, które zajęły kolejno miejsca:

Klasyfikacja generalna:
I miejsce Maciej i Mateusz Krzewscy
IV miejsce Marcin Lutek i Monika Wojtkowiak
Próby sprawności:
I miejsce Marcin Lutek
II miejsce Mateusz Krzewski