Mysłowicka Czwórka 2019 za nami


Na początek chciałbym bardzo podziękować wszystkim organizatorom. Bez Was nie udałoby się tego wszystkiego zrealizować – WIELKIE DZIĘKI 😊.  Organizatorzy z imienia i nazwiska są wymienieni w komunikacie przedstartowym, ale z tego miejsca chciałbym podziękować autorowi trasy – Mateuszowi i Ani za ogrom prac biurowych włożonych w przygotowania do rajdu.  Pomimo pewnych kłopotów, niezależnych od nas udało się wszystko przygotować na czas.
Dziękuję wszystkim zawodnikom którzy do nas przyjechali z kraju i zagranicy. Bez Waszej obecności ta impreza nie miałaby sensu. Dziękujemy za wszystkie miłe słowa które od Was usłyszeliśmy.
Baza rajdu znajdowała się w hotelu Orion w Sosnowcu, w którym gościliśmy już drugi raz. Trasy rajdu przebiegały po drogach Mysłowic, Sosnowca i Katowic. Z opinii zawodników wynika, że udało nam się przygotować trasy ciekawe i nie za trudne. Świadczą o tym uzyskane wyniki – gratulacje dla zwycięzców. Nie zabrakło również emocji wyścigowych. Próby sprawności kierowania pojazdem zostały rozegrane na naszym nowym torze znajdującym się w Mysłowicach. Wiemy że wszystkim uczestnikom podobała się ta nowa koncepcja. W przyszłości postaramy się ją rozwijać. Na stronie naszego Klubu można znaleźć dokumentację fotograficzną. Szczególnie polecamy film z nagraniem przejazdu naszego kolegi Krystiana z Rumunii. Wykazał się naprawdę mistrzowskim opanowaniem samochodu, odwagą i ambicją. Pomimo rozerwania opony w zakręcie, bezpiecznie ukończył przejazd i wygrał klasyfikację prób sprawności. Gratulacje dla uczestników NPP i TNMO, którzy mieli odwagę wystartować. Wyniki, które uzyskali potwierdzają ich umiejętności a z drugiej strony pokazują że „nie takie Mysłowice straszne jak je malują”  😊.
To była 19 edycja rajdu Mysłowicka Czwórka. Już teraz zapraszamy na przyszłoroczną jubileuszową 20 edycję. Atrakcje i emocje gwarantowane 😊.

Komandor Rajdu
Maciej Krzewski