Kolejne sukcesy naszych zawodników – Rajd Światowid


W sobotę 16 października w Warszawie odbyły się dwie kolejne rundy TMMP i NSMP. Bazą rajdu było muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.  Wspaniałe miejsce godne odwiedzenia, każdy powinien zobaczyć tą ekspozycję. Nasz klub godnie  reprezentowały dwie załogi, po jednej w każdej klasyfikacji.  W klasyfikacji TMMP załoga Klaudia Porszke – Kryg i Wojtek Kryg zajęła odpowiednio 2 miejsce w 4 rundzie i 7 miejsce w 5 rundzie. Świetny wynik biorąc pod uwagę, że jest to załoga młoda wiekiem i stażem 😊. Załoga w składzie Mateusz i Maciek Krzewscy  w klasyfikacji NSMP zajęła odpowiednio 2 miejsce w 7 rundzie i 1 miejsce w 8 rundzie. Ten wynik też można uznać za całkiem niezły 😊.  Obie rundy w obu klasyfikacjach rozegrano w ciągu jednego dnia.  Nie była to lekka praca, ale brak startów w ostatnim roku spowodował, że nikt nie narzekał chociaż wszyscy odczuli trudy trasy.

Relacja: Maciej Krzewski