III runda Caravaningowych Mistrzostw Polski PZM


26-28 sierpnia 2022 na terenie Zespołu Pałacowo – Parkowego w Koszęcinie odbyła się kolejna runda Caravaningowych Mistrzostw Polski „GWARKI 2022”. W zlocie uczestniczyły 94 załogi, w tym 4 reprezentujące nasz Klub: Jolanta Szymura-Klos i Jan Klos, Jadwiga i Czesław Zając, Maria i Alojzy Kobiela oraz Barbara i Kazimierz Górscy. Podczas imprezy przeprowadzono konkurencje do CMP sprawnościowe, jazdę samochodem i rozwiązywanie testów BRD. Jedną z atrakcji był udział w koncercie Tarnogórskiej Orkiestry Dętej a także zwiedzanie Pałacu i Muzeum Zespołu „Śląsk”. Miło nam poinformować, że Jolanta Szymura-Klos i Jan Klos zajęli 27 miejsce, a zaraz za nimi na 28 miejscu znaleźli się Jadwiga i Czesław Zając, co pozwoliło sklasyfikować Automobilklub Mysłowicki na 6 miejscu.
Na zakończenie zlotu załogi Państwa Kobiela i Klos zostały odznaczone najwyższą odznaką PZM ZŁOTĄ Z WAWRZYNEM a załoga Państwa Zając ZŁOTĄ Z KOMPASEM.
Gratulujemy !!!