Hlucin – sukces na arenie międzynarodowej


W sobotę w Hlucinie zostały rozegrane ostatnie rundy Pucharu Moraw i Pucharu Shell Cup.
W pucharze Moraw nasza załoga Mateusz i Maciej Krzewscy zajęli 9 miejsce. W Pucharze Shell Cup wystartowały dwie nasze załogi. Wygrała załoga Monika Wojtkowiak i Marcin Lutek, 5 miejsce zajęła załoga Ewelina Jeżewska i Bartek Bątorek.
W klasyfikacjach generalnych tych pucharów w roku 2018 nasze załogi odniosły ogromny sukces, zajmując drugie miejsca !!!

Shell Cup 2 miejsce Monika Wojtkowiak i Marcin Lutek
Mały Morawski Puchar 2 miejsce Mateusz i Maciej Krzewscy

Te wyniki pokazują że można 🙂 Świetne trasy, wspaniała zabawa i rywalizacja na najwyższym poziomie w doborowym i bardzo miłym towarzystwie. Z tego miejsca dziękujemy Organizatorom Pucharów za przygotowane imprezy i opiekę, którą otoczyli  polskie załogi. Zawsze mogliśmy liczyć na tłumaczenia i wyjaśnienia ze strony sędziów i zawodników.
Wszystkich chętnych zapraszamy w imieniu Organizatorów na sezon 2019. Zawodnicy naszego klubu służą pomocą i szkoleniami.

Do zobaczenia na Morawskich trasach 🙂