Gala Podsumowująca Sezon GKSPiT i GKC – Hotel Meta, Szczyrk


25 listopada 2023 w Hotelu META w Szczyrku odbyła się Gala Podsumowująca Sezon GKSPiT, która połączona była z podsumowaniem sezonu działalności Głównej Komisji Caravaningu (GKC). W ramach GKC, uczestnicy świętowali sukcesy Caravaningowych Mistrzostw Polski oraz Konkursu Aktywności Turystycznej. W kategorii klubowej Automobilklub Mysłowicki zajął 9 miejsce, natomiast drużynowo nasze załogi zajęły kolejno:
Jolanta Szymura – Klos i Jan Klos – 33 miejsce
Anna i Aleksander Odrzywolscy – 61 miejsce
Barbara i Kazimierz Górscy – 71 miejsce
Jadwiga i Czesław Zając – 74 miejsce

Z kolei Główna Komisja Sportów Popularnych i Turystyki uhonorowała zwycięzców w Turystycznym Pucharze Polski, Turystycznych Motorowych Mistrzostwach Polski oraz Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Poniżej przedstawiamy sukcesy naszych zawodników:

Turystyczne Mistrzostwa Polski PZM
VI miejsce w kategorii kierowca Przemysław Hajduk
VI miejsce w kategorii pilot Wojtek Hajduk
Automobilklub Mysłowicki – III miejsce klubowo

Nawigacyjne Samochodowe Mistrzostwa Polski PZM
XI miejsce w kategorii kierowca – Maciej Krzewski
X miejsce w kategorii pilot – Mateusz Krzewski
Automobilklub Mysłowicki – VI miejsce klubowo

Turystyczny Puchar Polski PZM
V miejsce w kategorii kierowca Klaudia Porszke – Kryg
V miejsce w kategorii pilot Wojciech Kryg
Automobilklub Mysłowicki – VI miejsce klubowo