Finał za nami


W sobotę na parkingu przed halą widowiskowo-sportową Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mysłowicach odbył się finał Tygodnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Uroczystego otwarcia imprezy dokonali Komendant Miejskiej Policji  insp. Arkadiusz Więcek oraz Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego kom. Aleksandra Jasińska.

Przez cały czas trwania imprezy można było oddać krew oraz zarejestrować się jako dawca szpiku kostnego pod patronatem Fundacji Kropla Życia im. Agaty Mróz-Olszewskiej. Akcja została przeprowadzone przez  Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Katowic.

Podczas finału został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla klas pierwszych „Bezpieczna droga do szkoły”. I miejsce zajęła Karolina Łuczak kl. I b  z  SP 15 w Sosnowcu. Nagrody zwycięzcom oraz osobom wyróżnionym wręczał Zastępca Prezydenta Miasta Bernard Pastuszka.

Członkowie Automobilklubu przeprowadzili warsztaty z pierwszej pomocy, mini rajd dla najmłodszych oraz gry i zabawy związane z bezpiecznym poruszaniem się po drogach.

Bliższe relacje z imprezy:
http://www.myslowice.slaska.policja.gov.pl/k16/informacje/wiadomosci/171987,Final-Tygodnia-Bezpieczenstwa-Ruchu-Drogowego.html

http://itvm.pl/index.php/wydarzenia-2/item/6639-promowali-bezpieczenstwo-w-ruchu-drogowym