3 Grand Prix Silesia Classic Kart – LICYTUJEMY DLA DZIECI !!!


Już za niecały miesiąc tj. 3-4.08.2024r. odbędzie się trzecia edycja 3 Grand Prix Silesia Classic Kart. Dwa lata temu, gdy powstał pomysł o organizacji takiego wydarzenia na torze Steel Ring nie przypuszczaliśmy, że w związku z tym przeżyjemy tyle niezapomnianych chwil, poznamy tylu wspaniałych ludzi i otrzymamy tyle bezinteresownej pomocy za co gorąco dziękujemy. Zgodnie z maksymą „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli” chcemy zachęcić wszystkich do uczestnictwa w naszym wydarzeniu, a przede wszystkim, do uczestnictwa z licytacji którą niniejszym ogłaszamy.

Wyżej wymieniona licytacja ma na celu wesprzeć Warsztaty Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Radość w Mysłowicach. Środki otrzymane od Was zostaną wykorzystane na zorganizowanie wycieczki dla podopiecznych Stowarzyszenia.

Co można licytować?

Licytacja 1

Bilet dla jednej osoby na widokowy lot balonem wraz z bardzo doświadczoną załogą lotybalonem.pl – Sky Adventure. Ponad 30 lat doświadczenia w pilotowaniu jest gwarancją przeżycia niezapomnianych, a przede wszystkim bezpiecznych chwil przelatując nad Śląskiem, Podbeskidziem, Jurą lub Małopolską !

Cena wywoławcza 500 zł.

Licytacja 2

Całodniowy trening kartingowy na torze STEEL RING – Motorsport pro každého (Trzyniec ok 10 km od Cieszyna) wraz z naszym zespołem Silesia Classic Kart. Jest to propozycja dla osób chcących spróbować jazdy najmocniejszym gokartem kategorii KZ2 (silnik o mocy ponad 40KM, 6 biegowa, sekwencyjna skrzynia biegów). Prędkość maksymalna na tym torze to około 130km/h. Data do ustalenia, wg. kalendarza dni treningowych obiektu w sezonie 2024. Minimalny wzrost kierowcy: 160 cm.

Co powinieneś mieć ze sobą: odzież ochronną, buty za kostkę, kask, rękawice oraz DUŻO siły w rękach.

Z uwagi na bardzo duże osiągi gokarta oferta skierowana do bardziej doświadczonych kierowców.

Cena wywoławcza 500 zł.

Licytacja 3

Całodniowy trening kartingowy na torze STEEL RING – Motorsport pro každého (Trzyniec ok 10 km od Cieszyna) wraz z naszym zespołem Silesia Classic Kart. Jest to propozycja dla osób chcących spróbować jazdy najmocniejszym gokartem kategorii Senior (silnik o mocy około 30KM, bez biegów). Prędkość maksymalna na tym torze to około 110km/h. Data do ustalenia, wg. kalendarza dni treningowych obiektu w sezonie 2024. Minimalny wzrost kierowcy: 160 cm.

Co powinieneś mieć ze sobą: odzież ochronną, buty za kostkę, kask, rękawice oraz DUŻO siły w rękach.

Cena wywoławcza 400 zł.

Licytacja 4

Całodniowy trening kartingowy na torze STEEL RING – Motorsport pro každého (Trzyniec ok 10km od Cieszyna) wraz z naszym zespołem Silesia Classic Kart. Jest to propozycja dla osób chcących spróbować jazdy najmocniejszym gokartem kategorii Rotax DD2 (silnik o mocy około 34KM, 2 biegowa skrzynia biegów). Prędkość maksymalna na tym torze to około 110km/h. Data do ustalenia, wg. kalendarza dni treningowych obiektu w sezonie 2024. Minimalny wzrost kierowcy: 160 cm.

Co powinieneś mieć ze sobą: odzież ochronną, buty za kostkę, kask, rękawice oraz DUŻO siły w rękach.

Cena wywoławcza 400 zł.

Licytacja 5

Pakiet klubowy Silesia Classic Kart (koszulka, czapka z daszkiem, chusta wielofinkcyjna, smycz, naklejki).

Cena wywoławcza 100 zł.

Licytujemy poprzez dodanie komentarza pod niniejszym postem z numerem licytacji oraz oferowaną kwotą (np.: Licytacja 1 oferta 530 zł). Licytację kończymy 4.08.2024 r. o godzinie 23:59. Minimalna kwota przebicia to 10 zł. Wygrywa osoba która zaoferuje najwyższą kwotę w danej licytacji. Wygrana osoba zobowiązuje się do wpłaty zaoferowanej kwoty bezpośrednio na konto Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Radość w Mysłowicach (nr konta: 41 1240 4315 1111 0010 9948 3866). Po zakończeniu akcji skontaktujemy się z wygranymi w celu ustalenia szczegółów.

Zachęcamy do licytacji oraz serdecznie zapraszamy do udziału w naszej imprezie !!!