15-16 maja w Bydgoszczy odbyła się 1 runda Kartingowych Mistrzostw Polski organizowana przez Automobilklub Leszczyński.
W imprezie Automobilklub Mysłowicki reprezentował Dawid Gawin.
Nasz zawodnik po problemach technicznych musiał przebijać się przez stawkę i z wyścigu na wyścig pokazywał coraz większe tempo:
P11 – P6 – P1 – P3
Ostatecznie zakończył 1 rundę KMP na bardzo mocnym 4 miejscu w kategorii KZ2.


