Rajd Eleganta z Mosiny – TSMP/TPP i NSMP/NPP


W niedzielę 19 maja w Poznaniu został rozegrany Rajd Eleganta z Mosiny. Impreza stanowiła między innymi  VII rundę Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Polski. Nasz klub reprezentowały dwie załogi Mateusz Krzewski i Bartek Bątorek oraz Maciek Krzewski i Bartek Hyrja.
Kto nie pojechał niech żałuje 😊. Pogoda: od burzy na starcie po piękne słońce na mecie. Bardzo ciekawa i wymagająca trasa po ulicach Poznania, ale trzeba podkreślić, że prosta. Popełnialiśmy błędy ale na tym to polega 😊.  Meta znajdowała się na torze Poznań, gdzie mogliśmy podziwiać zawody motocyklistów – a mówią, że to my szybko jeździmy 😊.  Organizatorzy włożyli dużo pracy w przygotowanie takiej fajnej imprezy za co im z tego miejsca dziękujemy. Wygrała załoga Monika Jaworska – Norbert Frydrychowicz ( no i nieuchronnie zmierza ku tytułowi Mistrza Polski 😊 ). Drugie miejsce zajęli Mateusz Krzewski i Bartek Bątorek a trzecie Maciek Krzewski i Bartek Hyrja.
Udział załóg współfinansowany ze środków Gminy Mysłowice.